Osiedle nad Potokiem


NAD POTOKIEM to wyjątkowo kameralna i nowoczesna architektura, która dedykowana jest przede wszystkim dla osób ceniących sobie optymalnie zaaranżowaną przestrzeń, gdzie podstawowym kryterium jest funkcjonalność.

NAD POTOKIEM to kompleks domków szeregowych wyposażonych w miejsce postojowe przed domem, własny garaż oraz zielone ogródki. Jest to również staranne wykończenie, przy zachowaniu najwyższej jakość materiałów.

NAD POTOKIEM to świetne otoczenie wyłącznie nowo powstającej zabudowy jednorodzinnej, co gwarantuje ciszę i spokój o każdej porze dnia i nocy. Dzięki nowemu ciągowi pieszo-rowerowemu to również spacerowy dystans do centrum handlowego (tylko 900m), jak i ścisłego centrum miasta. Doskonała lokalizacja i sąsiedztwo nowo powstałego węzła obwodnicy miasta, pozwala szybko wyjechać w kierunku Wałbrzycha, Strzegomia i Wrocławia.

Zaułek Osiedla Młodych

 

ZAUŁEK OSIEDLA MŁODYCH to wygodne domy w cenie większego mieszkania. To również prosty i nowoczesny design, najwyższej jakości materiały i dbałość o szczegóły, które już od kilku lat wyróżniają nas wśród lokalnych inwestycji.

ZAUŁEK OSIEDLA MŁODYCH to ciche otoczenie domów jednorodzinnych, droga asfaltowa pod sam dom oraz szybki wylot w kierunku obwodnicy miasta. Dzięki zaledwie kilku krokom do Osiedla Młodych to również bez wątpienia jedna z najatrakcyjniejszych lokalizacji w okolicy!!!

ZAUŁEK OSIEDLA MŁODYCH to kompleks sześciu domków szeregowych w konfiguracji 3 segmenty + 3 segmenty wyposażone w miejsca postojowe przed domem, garaż oraz własny ogród. Dla każdego domu zaprojektowano oddzielne działki budowlane z wydzieloną własnością, kierując się przede wszystkich optymalnie zaaranżowaną przestrzenią, funkcjonalnością i wygodą naszych klientów.